Vstupuješ do Zlatej brány Slovakia hokeja.
Zlatá brána Bohemia hokeje

VÝHRY

FANTASTICKÉ PRENOSY S HISSENSE OLED TV A SOUNDBAROM

Každý Slovák je hráč, aspoň pri TV :-). Nový model smart TV s OLED obrazovkou a 3,1 kanálový soundbar so subwooferom tvoria dokonalý pár pre vizuálne a zvukové zážitky. Tak sa pohodlne usaď, priprav si dostatočnú zásobu chipsov a uži si každý zápas!

Hisense TV OLED 65“

Smart TV s OLED obrazovkou s uhlopriečkou 164 cm a rozlíšením Ultra HD 3840x2160 prináša dokonalé športové zážitky. Na tejto oslnivej obrazovke s obnovovacou frekvenciou 120 Hz sa zobrazujú rýchlo sa pohybujúce objekty jasne a ostro. Funkcia MEMC (odhad smeru a kompozícia pohybu) a športový režim majú za výsledok mimoriadne plynulý obraz. TV priamo nadupaná modernými technológiami, ktoré z nej robia špičku na trhu.

Soundbar systém HS312 HSN

3.1 kanálový soundbar s bezdrôtovým subwooferom Hisense HS312 ťa plne obklopí zvukom s výkonom 300 W. Virtuálne reproduktory smerujúce nahor posielajú zvuk nad tvoju hlavu a bočné reproduktory okolo teba. A vďaka technológii Dolby Atmos sa pri prepnutí do režimu Šport budeš cítiť ako na hracej ploche.

Viac info

PlayStation 5 a PlayStation VR 2

Máš v sebe hráča a rád čelíš každej výzve? PlayStation 5 ťa postaví do nepreberného množstvo hier a zápasov a spolu s VR2 ťa prenesie do všetkých možných aj nemožných prostredí.

Ešte balíček chipsov a Game on!

PlayStation VR2 nadväzuje na svojho úspešného predchodcu a na PlayStation 5 prináša najmodernejšie technológie virtuálnej reality. Helmu s 4K HDR OLED displejmi a radom ďalších technológií, ako je sledovanie pohybu očí alebo haptická odozva, sprevádza nové Sense ovládače a tiež množstvo hier.

NEFALŠOVANÝ NADUPANÝ SLOVAKIA BOX

Poriadna zásoba chipsov na striedačke, či skôr k televízii ti spríjemní každý zápas.

Pre všetkých hokejových fanúšikov

10 % zľava pre každého poriadneho hráča do e-shopu stigahokej.sk. Užite si nakupovanie čohokoľvek, po čom túži vaše hráčske srdce.

Zlatá brána Zlatá brána